Poznaj rowerowy sklep PremiumBike.pl

Sklep rowerowy PremiumBike.pl jest częścią spółki GreenBike Polska będącej właścicielem sieci rowerowych salonów stacjonarnych (min. nasze rowery znajdziesz w Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Śremie, Środzie Wielkopolskiej, Gnieźnie oraz u partnerów w Gdyni i Białymstoku) dostawcą dla sieci kilkuset partnerów hurtowych, producentem rowerów marki Goetze oraz importerem komponentów rowerowych. Centrum rowerowe w Wielkopolsce posiada w stałej ofercie ponad 10000 rowerów takich producentów jak: Specialized, Cannondale, Trek, Giant, Kross, Kellys, Orbea, Fuji, Haibike, Winora, Haro, Mongoose, oraz ponad 100000 akcesoriów rowerowych wyżej wymienionych marek i innych popularnych producentów osprzętu do rowerów.

Sklep z rowerami PremiumBike.pl powstał w celu zaspokojenia potrzeb klientów wymagających najwyższego standardu obsługi, w kręgu zainteresowania których znajdują się rowery średniej i wyższej klasy, a potrzebą nadrzędną jest otrzymanie sprzętu, który dostarczy maksimum radości z jazdy, bezpieczeństwa i satysfakcji. Doradcy w internetowym salonie rowerowym PremiumBike.pl pochodzą z różnych części Polski, a łączy ich bezwzględna oddanie i pasja do rowerów.

Nasza specjalność to:
- rowery elektryczne (zarówno górskie jak i trekkingowe)
- rowery górskie XC, Trail i Enduro do jazdy ciut szybszej niż po bułki do sklepu ;)
- rowery szosowe
- rowery gravel bike

Obsługę sklepu PremiumBike stanowią rowerzyści z wieloletnim doświadczeniem zarówno w siodle jak i branży rowerowej. Poznaj nas i pozwól nam doradzić Ci najlepszy sprzęt w najniższej cenie na rynku! W naturze dobrego doradcy powinny być zmiany, testy, błędy, wnioski... Staramy się spędzać każdą wolną chwilę na szosie, lokalnych trailach, eventach w górach lub wypadach na niezapomniane tripy do europejskich bikeparków - pogadajmy :) 

Nasz zespół to:

Maciej Rogalski - Manager odpowiedzialny za jakość obsługi i zatowarowanie naszych magazynów. Rowerowy wyga, którego nie zaskoczy szybka zmiana z asfaltu na szutrową przecinkę. Doświadczony szosowiec, który umiejętnie wplótł treningi rowerowe w codzienne obowiązki. Zawodowo przez wiele lat związany z londyńskimi salonami Giant oraz kierownik dużego salonu rowerowego we Wschodniej Polsce (Specialized, Trek, Giant, Cannondale). Otwarty i chętny do dzielenia się własnymi doświadczeniami i sugestiami co do nowych modeli. Uczestnik zarówno maratonów MTB jak i amatorskich szosowych klasyków.

Gabriel Niesterowicz - Kierownik projektu, choć czynnie zaangażowany w doradztwo i logistykę. Z miłości do popularyzacji kolarstwa górskiego nierzadko odbierze od Ciebie telefon gdzieś w podlaskiej głuszy, na granicy zasięgu i roamingu. Specjalista ds. trail,enduro i rowerów do dyscyplin grawitacyjnych. Od 2006 roku zarówno w branży jak i środowisku riderów MTB. Po kilku dokładnych pytaniach, pomoże Ci idealnie dopasować rower do potrzeb. 

Shimano Service Center Śrem - zespół mechaników rowerowych pod szyldem Shimano Service Center, odpowiedzialnych za przygotowanie dostarcznych przez nas rowerów. Osoby dążące do doskonałości w zakresie mechaniki rowerowej i praktycznej wiedzy rowerowej. To od nich słyszymy "nie ma że się nie da... potrzymaj mi kawę". Wieloletnie doświadczenie, kilkanaście specjalistycznych szkoleń i miłość do jednośladów są gwarancją jakości wykonania usługi przygotowania roweru do wysyłki.

ZdrowyRower.com.pl Gdynia i Bike-Space.pl Białystok nasi partnerzy w Trójmieście i na Podlasiu. Prezentujące najwyższą jakość obsługi, stworzone z miłości do rowerów i sprawiania radości rowerzystom serwisy rowerowe w Gdyni i Białymstoku. W serwisie ZdrowyRower w Gdyni i Bike-Space w Białymstoku otrzymasz pomoc i poradę w sprawie roweru kupionego w PremiumBike.pl oraz ofertę na nowy rower.